Karolina
i Daniel

@ Feno

Karolina Liberka w agencji Feno odpowiada za procesy przetargowe i wydobywanie tego co najlepsze z kreacji i strategii. 8 lat pełniła funkcje zastępcy redaktora naczelnego miesięcznika Marketing w Praktyce. Ukończyła The Chartered Institute of Marketing. Regularna mentorka na warsztatach startupowych, na których zajmuje się tematyka marketingu i komunikacji. Wykładowczyni strategii marketingowej na Menedżerskich studiach podyplomowych – Executive MBA.

Fascynatka insightów i zachowań różnych grup konsumentów. Zaangażowana w temat działań marketingowych skierowanych do grupy 50 plus oraz seniorów.

Daniel Biegaj jest od 8 lat związany zawodowo z szeroko pojętą komunikacją marketingową. Swoje doświadczenie zdobywał pracując dla polskich i zagranicznych marek tj. Polkomtel, Levi’s, 5.10.15. i Netia. W ostatnich latach odpowiadał za komunikacje online i performance marketing dla 5.10.15. i Netii. Po kilkuletnim okresie pracy dla korporacji postanowił zmienić branże i rozpoczął współpracę z agencją Feno, która wspiera marki w rozwoju ich strategii komunikacji online. Prywatnie bardzo dużo czasu spędza na motocyklu, ale przede wszystkim jest szczęśliwym tatą.

Show Buttons
Hide Buttons