Social Media Convent Masquarade Party dla HospiCare!

Na ten pomysł wpadła Eliza Kugler – mama Alicji – która ze względu na chorobę, znalazła się pod opieką Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci w Gdańsku. Praktyczne doświadczenie w codziennej opiece nad ciężko chorym dzieckiem zainspirowało Elizę do szukania rozwiązań, ułatwiających pracę hospicjów domowych.

Dzięki zaangażowaniu zespołu ludzi doświadczonych w tworzeniu projektów technologicznych, powstała aplikacja mobilna, gromadząca „karty pacjentów on-line”. W aplikacji hospiCare, każde hospicyjne dziecko ma swoje konto, gdzie zanotowane są wszystkie aktywności takie jak np. badania, wyniki analiz medycznych, podawane pokarmy, terapie, samopoczucie, objawy i wiele innych. Dziecko w hospicjum domowym wymaga opieki 24 h na dobę. Rodzice, lekarz i opiekunowie muszą przekazywać sobie szczegółowe informacje o jego stanie. Aplikacja daje lekarzowi dostęp do wszystkich potrzebnych informacji w dowolnym momencie. 

Podczas afterparty Social Media Convent, które odbędzie się po 1 dniu konferencji – 27 kwietnia – będziemy wspierać rozwój hospiCare! Szykujemy dla Was mnóstwo atrakcji i liczymy także na wasze zaangażowanie!

Więcej informacji o aplikacji znajdziecie na stronie www.hospicare.pl

Show Buttons
Hide Buttons